Výjezdová jednotka

Beer Lukáš

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Nástupní kurz HZS - Strojnický kurz - Kurz technické služby - Řidičský průkaz sk. B,C+E - Člen soutěžního družstva - rozdělovač

Buřil Vlastimil

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Nástupní kurz HZSp - Strojnický kurz - Řidičský průkaz sk. B, C

Čepek Roman

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Nástupní kurz HZS - Kurz Chemické služby - Řidičský průkaz sk. B, C

Ceral Václav

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Nástupní kurz HZSp - Strojnický kurz - Velitelský kurz - Řidičský průkaz sk. B, C, C + E

Dvořák Jan

- Kurz motorových pil - Nositel DT, 

Jandík Josef

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Strojnický kurz - Velitelský kurz  - Nástupní kurz HZSp - Řidičský průkaz sk. B, C + E

Jandík Lukáš

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Nástupní kurz HZSp - Strojnický kurz - Řidičský průkaz sk. B, C - Člen soutěžního družstva - Pravý proud

Jeřábek Jakub

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Nástupní kurz HZS - Strojnický kurz  - Velitelský kurz V - 40 - Řidičský průkaz sk. B, C + E - Člen soutěžního družstva - Levý proud

Jeřábek Petr

- Kurz motorových pil - Strojnický kurz S – 40 - Velitelský kurz V – 40 - Řidičský průkaz sk. B, C + E

Josif Aleš

Strojnický kurz S - 40

Kollert František

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Řidičský průkaz sk.B

Novotný Leoš

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Řidičský průkaz sk. B - Člen soutěžního družstva - Koš, nabírání

Procházka Antonín

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Strojní kurz S – 40 - Řidičský průkaz sk. B, C + E

Půlpán Michal

- Kurz motorových pil - Nositel DT - DiS - Řidičský průkaz sk. B, C

Roztočil Milan

- Kurz motorových pil - Řidičský průkaz sk. B

Rulík Františk

- Velitel výjezdové jednotky - Kurz motorových pil - Nositel DT - Strojnický kurz - Velitelský kurz - Nástupní kurz HZS - Řidičský průkaz sk. B, C + E - Člen soutěžního družstva - Nabírání

Rulík Martin

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Velitelský kurz V - 40 - Řidičský průkaz sk. B

Rulík Martin Ml.

- Nositel DT - Řidičský průkaz sk. B, C - Člen soutěžního družstva - Béčka

Sobotka Miroslav

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Nástupní kurz HZS - Velitelský kurz V - 40 - Řidičský průkaz sk. B,C - Člen soutěžního družstva - Koš

Sokol Lukáš

Řidičský průkaz sk. B

Starý Jakub

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Strojnický kurz S - 40 - Řidičský průkaz sk. B, C + E - Člen soutěžního družstva - Strojník

Tichý David

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Strojnický kurz S - 40 - Řidičský průkaz sk. B

Václavek Jakub

- Kurz motorových pil - Nositel DT - Řidičský průkaz sk. B - Člen soutěžního družstva - Béčka

Václavík Jinřich

Kurz motorových pil

Víncenci Jan

- Nositel DT - Řidičský průkaz sk. B - Člen soutěžního družstva - Levý proud
1 | 2 >>